Obrazek

O nas

Millenium DJ RzeszówDJ/Konferansjer (Witek)

Muzyką zajmuje się od zawsze. Ukończył Szkołę Muzyczną im. A. Malawskiego w Przemyślu. W trakcie imprezy, nawiązuje swoisty dialog z jej uczestnikami, dzięki temu, bardzo szybko odczytuje preferenmcje muzyczne gości. Nie zapomina przy tym o zasadzie "dla każdego coś dobrego". Zawsze przygotowany jest, aby zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Dodatkowo, posiada wyższe wykształcenie z języka angielskiego, co pozwala na profesjonalne prowadzenie eventu również w przypadku gości zagranicznych.

Millenium DJ Rzeszów

Konferansjer (Michał)

Od 9 lata pracuje z dziećmi i to one dają mu energię do zabawy. A z dorosłymi prawie jak z dziećmi, więc nabyte doświadczenie, umiejętnej improwizacji, luźnego podejścia do imprezy, a przede wszystkim umiejętności tanecznych stara się wplatać w swojej pracy, tak by swoją energią zarażać innych. Jego atutem jest taniec, więc jeśli chcesz się dobrze bawić na imprezie dla dzieci, dorosłych, weselu czy imprezie plenerowej to Michał jest odpowiednią osobą, by rozgrzać parkiet do czerwoności.
Millenium DJ Rzeszów

DJ (Arek)

DJ z wieloletnim doświadczeniem. Gościł w wielu klubach na Podkarpaciu, prowadził także liczne imprezy okolicznościowe. Jego różnorodny repertuar sprawia, że każdy uczestnik zabawy ma możliwość zatańczyć w swoich ulubionych rytmach. Ponadto, ukończył z wyróżnieniem kurs DJ'ski w 2012 roku.Millenium DJ Rzeszów


Konferansjer (Stanisław)

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży ślubnej jako konferansjer i lider zespołu. Dowcip połączony z dobrym taktem oraz wyczuciem sytuacji sprawia że nigdy nie zawodzi publiczności. Śpiewająco poprowadzi każdą zabawę Karaoke, umiejętnie dobierze zabawy oczepinowe które rozbawią nawet najbardziej wymagającą publiczność.

DJ na wesele i na inną okoliczność